In verband met Corona, hebben wij windschermen aangeschaft. Deze windschermen zorgen ervoor, dat als je het zijraam op een kier zet, dat er dan geen regen naar binnen kan komen. Dit is dus een mooie oplossing om de lesauto continue van verse lucht te voorzien tijdens de Corona-crisis. Echter toen wij het gingen monteren volgens de beschrijving, brak één van de schermen. Winparts hebben wij gevraagd hoe dit kon gebeuren en wat wij hier nu aan moeten doen.

Winparts heeft na een gesprek met ons, besloten om de leerlingen niet in de kou te laten staan. Ze hebben per direct een nieuwe zet windschermen toegestuurd (zonder extra kosten in rekening te brengen), zodat wij en onze leerlingen veilig verder konden lessen. Dit vonden wij een wel zeer klantvriendelijk gebaar van Winparts. Verkeersschool De Vries is Winparts zeer dankbaar voor dit mooie gebaar, dit is dan ook een vermelding waard. Kijkt u maar eens op www.winparts.nl wat zij allemaal hebben.